yakindogu_universitesi_yildizlarini_ariyor!
2017-09-19
Başvurunu yap, seçmelere katıl şampıyon takım da yerini al.
bba’nin_genclerinden_fedakarlik!
2017-08-21
Kulübün sahibi Ender Kaya yaz döneminde basketboldan kopmayan ve fedakarlık yapan oyuncularına teşekkür etti.
bba’da_oyunculara_guven_tam
2017-08-21
Altyapıda basketbola hizmetlerini sürdüren Beylikdüzü Basketbol Akademi’de çalışmalar devam ediyor.
bpcup_basliyor
2016-03-11
Hürriyet gazetesinde yayınlanan Bpcup ile ilgili habere ulasabilirsiniz.
2016-02-20 10:00
İSTBOL  42  -  95  BBA
Küçükçekmece Spor Salonu (Genç Erkekler)
2016-02-13 09:30
İst. Gençlik ve Spor Kulübü  15  -  55  BBA
Küçükçekmece Spor Salonu (Küçük Erkekler)
2016-02-09 17:00
İstanbul Gücü  79  -  58  BGD
Yakacık Spor Salonu (Genç Kızlar)
2016-02-06 11:30
BBA  70  -  43  İstanbul Kültür Koleji
Küçükçekmece Spor Salonu (Genç Erkekler)
Sosyal Medya


Beylikdüzü Basketbol Akademi hakkında yazı yazmamı istediklerinde duraksadım.Sebebi; zaten kuruluşundan bugüne kadar genelde işlerin içinde olunca yazacak o kadar çok şey var ki...Bu kurum çocuklarımın yaşam tarzlarının, kişiliklerinin gelişmesinde çok önemli bir yer teşkil etmiştir.Bu kurum ailemizin bir parçası olmuştur.
İnşallah bu kurum gelecekte topluma yararlı kişilikli insanlar yetiştirecektir.Kurum yapısında yer alan kardeşlerim insan gibi insan derler ya işte öyle.Son söz olarak burası bizim yuvamız...

14 yıldır basketbolun içerisinde yer alan Ender Kaya’nın bilgi ve tecrübelerini, Beylikdüzü Basketbol Akademi’de gençlere aktarması, basketbolu çocuklara sevdirmek ve onları basketbola kazandırmak açısından oldukça önemlidir.

Kurucu olduğu kulübünde sporculara katkısından dolayı kendisini tebrik edip, başarılarının devamını dilerim.

Basketbol camiasının değerli antrenörlerinden biri olan Ender KAYA' nın kurmuş olduğu Beylikdüzü Basketbol Akademi Spor Kulübünün Basketbol ve yeni jenerasyonların gelişimine katkıda bulunacağından eminim.
Yolun açık olsun dostum.
Benim için Ender KAYA sadece bir antrenör değil, aynı zamanda bir abimdir.
Benim bugünlere gelmemde çok büyük emeği vardır. Ben bu emeği boşa çıkarmamak için çok çalışıyorum. En büyük hayallerimden biri ileride tekrar onunla beraber çalışmak. Ona çok şey borçluyum. Kurmuş olduğu yeni kulübünde ve antrenörlük hayatında başarılar.
Hersey için teşekkürler Ender abim.
2011 - 2012 sezonunda Beylikdüzü Basketbol Akademi SK' da hem oyuncu hem antrenörlük yaptim. Bu süreç boyunca çok değerli bir o kadar da tecrübeli antrenörlerle çalıştım. Ender Koçun ve Batu Koçun bana çok şey kattıklarına inanıyorum.
Hem basketbol olarak hemde kişilik olarak bana kattıklarını hayatımın tüm alanlarında işe yarayacağına inanıyorum. Beylikdüzü Basketbol Akademi'den aldığım referans sayesinde Canada' da burs kazandım. Beylikdüzü Basketbol Akademi SK'nın bende ki emeği büyük. BBA Ailesinin bir ferdi olmaktan gurur duyuyorum.
Beylikdüzü Basketbol Akademi Spor Kulübü'nün kısa zamanda Basketbol ailesinde yer edindiğini görmek ve kurucu Ender KAYA'nın yıllardır basketbol adına harcadığı emeklerin karşılığını aldığını duymak bizleri sevindiriyor.
Beylikdüzü Basketbol Akademi'ye Başarılar dilerim.
Oğlum Utku TUĞSAL Türkiye'nin sayılı kulüplerinden Anadolu Efes'te forma giyiyor.Beylikdüzü Basketbol Akademi SK'nın destekleri ve yönlendirmeleri sayesinde bu düzeye gelen çocuğum adına çok teşekkür ederim. Çocukların kişisel gelişimine ve basketbol gelişimine katkılarda bulunduğunuz için sizleri tebrik eder ve başarılarınızın devamını dilerim.
Oğlumdaki inanılmaz gelişimin adı BBA’dır. 6 yaşındaki bir çocuğun özgüven sahibi olmasını, hafta sonu uyanınca kendi yatağını yapmasını, basketboldaki istikrarlı başarısını, kaybetmeninde başarının bir parçası olduğunu öğrenmesini ve daha sayarak bitiremeyeceğim birçok faydalı davranışı BBA’ya borçluyum.
Candan Teşekkürler.

BBA ailesini bir kaç kelime ile anlatmak çok zor ama…

 Oğlum ve ben okullar açılsın diye hiçbir zaman böyle beklememiştik...

Şimdi okullar açılsın ekip toplansın diye sabırsızlanıyoruz. Nedeni belli  aile sıcaklığındaki kulüp ortamı. 

Başka söze gerek var mı… Teşekkürler BBA AİLESİ

Şiddetin spor sayıldığı, öfkenin kazanma arzusu zannedildiği bu dönemde; özgüveni gelişmiş, sağlıklı, sportmen, disiplinli bireyler yetiştirdiğiniz için ailem adına teşekkür ediyorum.
Beylikdüzü Basketbol Akademi ile başladığımız spor aktiviteleri anaokulumuzdaki çocuklarımıza hem eğlenceli hemde eğitici pek çok kazanım sağlamıştır. Okulumuzu bölgedeki pek çok okuldan farklı kılan bu çalışma ve fikir için öncelikle Ender Coach'a daha sonra tüm BBA çalışanlarına teşekkür ederiz.

Oğlumuz Ömer  yaklaşık 7 yıldır sizin yönettiğiniz baksetbol okullarına devam ediyor. 

Ömer 6 yaşındayken Galleria Basketbol Okulları - Bakırköy ile başlayan macera bugün Beylikdüzü Basketbol Akademi Spor Kulübünün lisanslı oyuncusu olarak devam ediyor.

Umarım bu yolculuk uzun yıllar devam eder.

Yönettiğiniz Basketbol Okullarında Ömer de dahil  tüm sporcuların yalnız fiziksel ve zihinsel gelişimlerine katkı sağlamakla kalmayıp, aynı zamanda düzenlenen sosyal aktivite, gezi ve kamp programları ile her yönden sağlıklı, özgüvene sahip bireylerin yetişmesine katkı sağlıyorsunuz.

Ben bütün bu işleri yalnızca maddi çıkarlar nedeniyle yapmadığınızı biliyorum. Çünkü siz de dahil tüm koçların özverili çalışmalarını görüyoruz, hedeflerinizi biliyoruz.

Heyecanınız hiç azalmasın, size her zaman destek olmaya devam edeceğiz.

Sevgili Ender Abi ve BBA Ailesi:
Öncelikle seni minik takımdan beri tanıyorum koçluk yaptığın takımlara karşı oynadım. Seninle çalışma fırsatını geçen sene BBA sayesinde bulabildim. Sekiz yıldır iletişimimizi kaybetmedik bu zamana kadar geldik kurduğun spor klübünde iyi arkadaşlar ve yardımcın Batu abiyle tanışma fırsatım oldu. BBA' da bir yıldır özel ve takım idmanlarına girdim. Her antrenmanda yeni şeyler öğrenmeye çalıştım bunun için teşekkürü borç bilirim. Bu sene bölgesel lig ekiplerinden Çorlu Şifa Trakya Gücü ile anlaştım umarım hedeflediğim yere kadar çıkabilirim bundan sonra .Yapılan iyiliklerini asla gözardı edemem hakkın büyüktür bana karşı her şekilde inandın ve yardımcı oldun umarım yeni kurduğun takımla iyi yerlere gelirsin BBA Ailesinin bendeki yeri her zaman farklıdır.