yakindogu_universitesi_yildizlarini_ariyor!
2017-09-19
Başvurunu yap, seçmelere katıl şampıyon takım da yerini al.
bba’nin_genclerinden_fedakarlik!
2017-08-21
Kulübün sahibi Ender Kaya yaz döneminde basketboldan kopmayan ve fedakarlık yapan oyuncularına teşekkür etti.
bba’da_oyunculara_guven_tam
2017-08-21
Altyapıda basketbola hizmetlerini sürdüren Beylikdüzü Basketbol Akademi’de çalışmalar devam ediyor.
bpcup_basliyor
2016-03-11
Hürriyet gazetesinde yayınlanan Bpcup ile ilgili habere ulasabilirsiniz.
2016-02-20 10:00
İSTBOL  42  -  95  BBA
Küçükçekmece Spor Salonu (Genç Erkekler)
2016-02-13 09:30
İst. Gençlik ve Spor Kulübü  15  -  55  BBA
Küçükçekmece Spor Salonu (Küçük Erkekler)
2016-02-09 17:00
İstanbul Gücü  79  -  58  BGD
Yakacık Spor Salonu (Genç Kızlar)
2016-02-06 11:30
BBA  70  -  43  İstanbul Kültür Koleji
Küçükçekmece Spor Salonu (Genç Erkekler)
Sosyal MedyaEnder KAYA

Kurucu

İstanbul’ da doğdu. Haliç Üniversitesi BESYO’ da okudu.Antrenörlük kariyerine İstanbul Üniversitesi SK’da başladı. Ted Ankara Koleji Altyapı Sorumluluğu, Fenerbahçe, Beşiktaş ve Tunçeri Basketbol Okulları gibi birçok kurum ve kuruluşlarda Sportif Direktörlüğünü ve Koordinatörlüğünü yaptı. Ayrıca altyapı milli takımlarımızda antrenörlük yaparak birçok başarılar elde etti. Basketbolu Geliştirenler Derneği SK teknik kadrosunda yardımcı ve baş antrenör olarak görev aldı. Beylikdüzü Basketbol Akademi SK’nın Kurucusu ve Basketbol Şube Sorumlusu olarak görev yapmakta, aynı zamanda Botaş SK da teknik sorumlu olarak profesyonel kariyerine devam etmektedir.

Batukaan AKKAYA

Basketbol Alt Yapı Koordinatörü

İstanbul’da doğdu. Altı yıl çeşitli kulüplerde aktif olarak altyapı liglerinde mücadele etti. Haliç üniversitesi beden eğitimi ve spor yüksekokulu antrenörlük bölümünde okudu.Antrenörlük hayatına Beşiktaş JK Spor Okullarında başladı. Altı yıldır Beylikdüzü Basketbol Akademi SK’ da Altyapı Koordinatörlüğü yapmaktadır.

Egeberk OĞUR

Basketbol Alt Yapı Koordinatörü

İstanbul'da doğdu. Beş yıl çeşitli kulüplerde aktif olarak alt yapıda mücadele etti. 12. sınıftan itibaren eğitim hayatına devam etmek üzere Kanada'ya yerleşti. Bodwell High School'da iki yıl boyunca basketol ve eğitim hayatını başarılı bir şekilde sürdürdü. Bir sezon boyunca bölgesel ligte mücadele eden Saray Belediye takımının A Takım kadrosunda oyuncu olarak yer almıştır. Simon Fraser University'de Beden Eğitimi ve Spor Bölümü'nde devam etmekte olduğu eğitim hayatına bu sezon ara vermiştir. 2016-2017 sezonunda kulübümüzün teknik kadrosuna Altyapı Koordinatörü olarak katılmıştır.

Fatih EYLİK

Antrenör

İstanbul'da doğdu. Basketbol kariyerine çeşitli kulüplerde altyapı oyuncusu olarak mücadele etti. Çanakkale 18 Mart Üniversitesi'nde Beden Eğitimi Öğrenmenliği bölümünde okurken aynı zamanda Ünilig'te ve bölgesel lig'te Umurbey takımınında A Takım oyuncusu olarak kariyerine devam etti. 2017-2018 seoznundan itibaren kulübümüzün teknik kadrosunda antrenör olarak yer almıştır.

Murat Çalışkan

Spor Okulları Direktörü

İstanbul’da doğdu. On yıl çeşitli kulüplerde aktif olarak altyapı liglerinde mücadele etti. İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi bölümünde okudu.Antrenörlük hayatına İ.Ü.S.K’ de Spor Okullarında başladı. Altı yıldır Beylikdüzü Basketbol Akademi SK’ da Spor Okulları Direktörlüğü yapmaktadır.

Coşkun BALTACI

Dijital Pazarlama ve Reklam

İstanbul’da doğdu. Beykent Üniversitesi Bilgisayar Programlama bölümünde okudu. Beş yıllık iş hayatında iki yıldır Beylikdüzü Basketbol Akademi SK’ nın web hizmetleri ve reklam danışmanlığını yapmaktadır.

Gülay KAYA

Mali işler Sorumlusu

İstanbul’da doğdu.Trakya üniversitesi işletme fakültesi okudu. Beş yıldır çeşitli kurumların mali işlerinde görev aldı.Beylikdüzü Basketbol Akademi SK’ da altı yıldır Mali İşler Sorumlusu olarak görev yapmaktadır.

Erkan A. YURTSEVEN

Mali işler Danışmanı

İstanbul’da doğdu.Anadolu Üniversitesi İşletme fakültesinde okudu. Altı  yıldır Mali İşler danışmanı olarak kulübümüze destek veriyor.